Merkel: Koronavirüsle mücadele önümüzdeki kış aylarında zorlaşabilir – Kulis Kocaeli

Merkel: Koronavirüsle mücadele önümüzdeki kış aylarında zorlaşabilir

Koronavirüsle mücadele önümüzdeki kış aylarında zorlaşabilir

Merkal açıklamasında, “Bazı şeylerin önümüzdeki aylarda yazdan daha zor olacağını beklemek zorundayız. Yaz aylarında açık havada mümkün olan hareket özgürlüğünün tadını çıkardık” dedi ve önümüzdeki birkaç ay boyunca bazı şeylerin daha da zorlaşacağını bildirdi.

Eğitim konusuna da değinen Merkel, “Çocukların salgının kaybedenleri olmamasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız” dedi. Okullarda enfeksiyonu önlemenin mevcut en zor görevlerden biri olduğunu vurgulayan Başbakan, federal hükümetin, Almanya’daki eğitim işlerinin organizasyonu eyalet yetkililerinin sorumluluğunda olmasına rağmen, istisnai durumlarda lots sorumlu olduğunu vurguladı.

Hükümetin Almanya’daki kurumsal sermaye ve işleyişi korumaya çalıştığını ifade eden Merkel, gelecekteki yetenekler, yenilikçi gücü geliştirme ve iklim dostu teknolojiler ile dijitalleşmeyi teşvik etme ihtiyacından bahsetti.En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Thanks for visiting our article Merkel: Koronavirüsle mücadele önümüzdeki kış aylarında zorlaşabilir. Please share it with pleasure.

Sincery Blogname

SRC: https://www.kibrispostasi.com/c77-SAGLIK/n344967-merkel-koronavirusle-mucadele-onumuzdeki-kis-aylarinda-zorlasabilir

powered by Blogger News Poster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =

Close