Cep Telefonu Sinyal Jammer – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Sinyal Jammer

Cep Telefonu Sinyal Jammer. Taşınabilir Mobil Jammer cihazlarımız, günümüz de her alanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler halini almıştır. Uzaktan kumandalı bomba patlatma yoluyla suikast girişimlerinin engellenmesi için ya da suçluların ve teröristlerin birbiri ile iletişiminin kesmek için kullanılabilir.

Yüksek Kazanç Antenler Cep Telefonu Wifi Engelleyici, Her ...
Yüksek Kazanç Antenler Cep Telefonu Wifi Engelleyici, Her … (Cole Meyer)

Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal Cami JammerYeni Nesil Cep Telefonları için Özel Üretim. Çoğu jammer modeli artık yeni nesil teknolojide üretilen akıllı telefonların sinyallerini kesmemektedir. Cep telefonu sinyali kesici cihazlar hukukun uygulanması ve askeri amaçlar için geliştirilmiştir. Bu jammer sistemi sinyal parazit saat şarj edilebilir Li-ion pil yerleşik bir gelir ve birlikte araç güç adaptörü ile.

Cep telefonları ve Telekomünikasyon Ürünleri, Güvenlik ve Koruma, Ev ve Bahçe, Otomobiller ve Motosikletler kategorilerinde uygun fiyatlı Jammer Telefonu Sinyal mı arıyorsunuz?

Cep Telefonu, PDA Aksesuarları kategorisi cep telefonu kılıflarını, sarj cihazlarını, kulaklıklarını ve benzeri her türlü Jammer, Sinyal Kesici ve cep telefonu aksesuarlarını ve PDA aksesuarlarını barındırmaktadır.

Yüksek Güçlü Jammer Cep Telefonu Hapishane Jammer …

LTE2600 MHz WIFI Cep Telefonu Jammer / 6 Antenler Ile WIFI …

3G 4G Cep Telefonları için Büyük Mesafe WiFi Aygıt …

Cep Telefonu Sinyal Kesici Jammer Taşınabilir Jammer – En …

El Cep Telefonu Sinyal Scrambler 10W Yüksek Güç 10 …

30dBm El Cep Telefonu Sinyal Jammer Ayarlanabilir 10 …

4G Cep Telefonu Sinyali Yükselticisi, 10dBm CDMA Sinyal …

14 Ayarlanabilir Bant Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal …

Mükemmel Soğutma Sistemi ile Cep Telefonu WIFI GPS Sinyal …

Jammerlar cep telefonu ile aynı frekansta, iki sinyalin ters düşeceği ve birbirinin etkisini yok edecek kadar güçte sinyal göndererek cep telefonu sinyalini bozar. Namaz saatlerinde çalıştırılan sinyal kesici cihaz, cemaatin rahat namaz kılmasını sağladı. Daha önceleri namaz esnasında sık sık cep Namazını bozup telefonu da kapatamayınca namaz boyunca telefon çalıyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 2 =

Close