Cep Telefonu Numarasi Alan Kodu Nedir – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Numarasi Alan Kodu Nedir

Cep Telefonu Numarasi Alan Kodu Nedir. Sabit telefonlarla, bulunduğunuz il dışında bir sabit numarayı ararken veya cep telefonundan sabit bir numarayı aramak için telefon numarasının başına şehirler. Sabit telefon alan kodları ile cep telefonu alan kodlarının il il tam listesine ve siteler için html select box koduna bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu masum mu? - Sağlık
Cep telefonu masum mu? – Sağlık (Frank Barnes)

Bizde sizler için telefon alan kodlarını tablo halinde listeledik. Bunun içerisinde hırsızlıktan dolandırıcılığa kadar akla gelen her yol saman altından denenir. Türkiye Telefon Kodları, Uluslararası Telefon Kodları, Telefon Görüşmeleri, Telefonla Arama, Telefon Kodu, Telefon Çevirme, Uluslararası Telefon Kodları, Ülke Kodları, Ülke Kodu, Şehir Kodları.

Uluslararası aramalar yapabilmeniz için o ülkenin, uluslararası telefon kodunu bilmeniz gerekmektedir. Örneğin Almanya'yı arayacaksınız.

Bu tarz uygulamaların getirdiği bazı kolaylıklar da bulunuyor.

Ülke telefon kodları – İlplakalari.com | Türkiye'nin Plaka …

Motosiklet Bisiklet Cep Telefonu Araç Tutucu Navigasyon …

QR Kodu Nedir ve Ne İşe Yarar? | SEO Tasarım

Umman Telefon Kodu – Umman Alan Kodu Numarası …

IMEI kodu nedir, ne işe yarar, nasıl bulunur? – CHIP Online

Gence Telefon Kodu – Gence Alan Kodu Numarası …

Telefon Numarasını Düzenle – Office Desteği

Tesiste telsiz ve cep telefonu, güvenlik, ikaz levhası …

️ Arıcan Telekom Vodafone Cep Merkezi – Arıcan …

Sabit telefonlarla, bulunduğunuz il dışında bir sabit numarayı ararken veya cep telefonundan sabit bir numarayı aramak için telefon numarasının başına şehirler. Cep Telefonları Cep Telefonları İle İlgili Genel Paylaşım Alanı. ilginch Bir Kapatma Yöntemi Bazi Telefonlar yanli$ telefon numarasi $eklinmde bir hata weriyor o zaman bu kodu kullanamazssiniz.!! Aşağıda ülke alan kodları ve GSM operatörlerinin ilk numaraları birleşik olarak verilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − eleven =

Close