Cep Telefonu Alan Kodu Nedir – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Alan Kodu Nedir

Cep Telefonu Alan Kodu Nedir. Telefon alan kodları günlük hayatımızın her anında karşımıza çıkabilen, hemen ihtiyaç duyabileceğimiz bilgilerdir. Türkiyede'ki Devlet ve Özel/Vakıf Üniversiteleri Hakkında Bilgiler ve Taban ve Tavan Puanları, Üniversite Bölümleri ve Kontenjanları, Sınav Tarihleri, Kimdir?, Kime Neye denir?, Eş Anlamlısı, Terimler ve Sözlükler, MEGEP Modülleri, İstatistikler, Telefon ve Adres Bilgileri, Biyografi, Kronoloji.

HES kodu nedir? Seyahatler için HES kodu nasıl alınır ...
HES kodu nedir? Seyahatler için HES kodu nasıl alınır … (Nora Underwood)

Uluslararası aramalar yapabilmeniz için o ülkenin, uluslararası telefon kodunu bilmeniz gerekmektedir. Örneğin Almanya'yı arayacaksınız. Ama bunu onlar yapıyormuş gibi yapanlar vardır ki çoğumuz bunlara başlarda çok kanarlardı. A Harfi İle Başlayan Ülke Telefon Alan Kodları Ülkemizde il telefon kodları artık eskisi gibi yaygın şekilde kullanılmıyor.

Ucretsiz Telefon. Şehirlerarası Alan Kodları Telefon Kodları Milletler Arası Telefon Kodları Telefon Operatörleri Bilinmeyen Numaralar Posta Kodu Sorgulama Acil Numaralar Android Telefon Kodları IMEI check imei eşleştrime imei sorgulama Mobil Hat Sorgulama BTK Tüketici Sayfası.

Türkiye il il telefon alan kodları.

Motosiklet Bisiklet Cep Telefonu Araç Tutucu Navigasyon …

Hes Nedir? HES Kodu Nasıl Alınır? | Okulsayfam

Resmen açıklandı! O telefonlar tamamen değişiyor – Takvim

1 Mayıs Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda cep telefonu …

Trixie Cep Telefonu Kontrollu Kameralı Otomatik Mama Kabı …

Cep Telefonu Cüzdanı – Gezi, Tatil, Seyahat Ürünleri

️ Akın İletişim (Akın Kel) GSM Bayileri – Cep Telefonları …

Ukrayna Kherson – Herson Telefon Kodu – Ukraynada Eğitim

Hayat Eve Sığar (HES) Kodu nasıl alınır, seyahat için …

Bunlar; Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörleridir. Çeşitli nedenlerden ötürü operatörlerin (numara taşıması yapılmadan) telefon alan kodlarının hangi operatöre ait olduğunun öğrenilmesi gerekir. Sizi arayan numaranın hangi ülke ve şehir kodu olduğunu bulamadıysanız, nerenin telefon kodu olduğunu aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu tarz uygulamaların getirdiği bazı kolaylıklar da bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − seven =

Close