Yerli Elektrikli Otomobil Ilgili Video Haberleri – Kulis Kocaeli

Yerli Elektrikli Otomobil Ilgili Video Haberleri

Yerli Elektrikli Otomobil Ilgili Video Haberleri. Türk otomotiv sektöründe heyecan yaratan yerli otomobilde adres belli oluyor. Yerli otomobilin ilk fotoğraflarının aralık ayında paylaşılacağını belirten Karakaş, "C segmentinde bir SUV olan aracımızın ön gösterim aracı sadece bir maket değil gerçek boyutlarında.

Yüzde 100 yerli elektrikli otomobil
Yüzde 100 yerli elektrikli otomobil (Curtis Hill)

Türkiye'nin Otomobil Ortak Girişim Grubu'nda yer alan beş babayiğitten biri olan Zorlu Holding, yerli otomobilin pilini geliştiriyor. Kanal D'nin haberine göre yerli otomobil üreticisi Dr. Tesla'dan ayrılan baş mühendis Peter Rawlingson tarafından kurulan.

Teşkilat yapısıyla ilgili mevzuat çalışmalarını biz yürütüyoruz, ama tabi yönetici kadrosuyla ilgili de faaliyetlerimiz sürüyor.

Elektrikli yerli otomobil konusunda açıklamalarına devam eden Varank, otomobillerin ne zaman görüleceği konusuna da değindi.

Yerli Elektrikli Otomobil: Atakar

Elektrikli ilk yerli otomobil 2017'de yollarda | Vergi …

ULUMAK: Yerli elektrikli otomobil

Yerli Elektrikli Araba; Fors | Dijitaller

Memleketi Adana'da yerli elektrikli otomobil üretecek …

Türk Mekatronik – Yerli elektrikli otomobil projesi …

Yerli elektrikli otomobil satışa sunuldu – Internet Haber

İlk Yerli Elektrikli Otomobil

Yerli otomobil elektrikli SUV’la başlıyor – Ekonomi Haberleri

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri. Başbakan Erdoğan'ın yerli otomobil hayalini, Erteks Oto Dekorasyon'un sahibi ve yerli spor otomobil Etox'un üreticisi iş adamı Ercan Malkoç gerçekleştiriyor. Gürsel Güzel, yaptıkları yerli otomobili ilk defa görücüye çıkardıklarını belirterek şunları söyledi İLGİLİ HABERLER.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =

Close