Cep Telefonu Alan Kodu Turk Telekom – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Alan Kodu Turk Telekom

Cep Telefonu Alan Kodu Turk Telekom. Türk (Turkish) English (English) Español (Spanish) Français (French) Deutsch (German) Italiano (Italian) Hrvatski (Croatian) Português (Portuguese) Türkiye Telefon Kodları, Uluslararası Telefon Kodları, Telefon Görüşmeleri, Telefonla Arama, Telefon Kodu, Telefon Çevirme, Uluslararası. Türkiyede'ki Devlet ve Özel/Vakıf Üniversiteleri Hakkında Bilgiler ve Taban ve Tavan Puanları, Üniversite Bölümleri ve Kontenjanları, Sınav Tarihleri, Kimdir?, Kime Neye denir?, Eş Anlamlısı, Terimler ve Sözlükler, MEGEP Modülleri, İstatistikler, Telefon ve Adres Bilgileri, Biyografi, Kronoloji.

Türk Telekom Tt175 Silikon Kılıf Siyah Kırmızı - n11.com
Türk Telekom Tt175 Silikon Kılıf Siyah Kırmızı – n11.com (Sophie Peters)

Türk Telekom (Wirofon hizmetiyle), Turkcell Superonline, TurkNet, ve Vodafone Kurumsal (daha önce "Biri") gibi operatörler, coğrafi numaraların yanı sıra, bu alan kodunda Dolayısıyla bu tarihten beri, operatör alan kodları, bir cep telefonu kullanıcısının işletmecisini tam bir kesinlikle belirtememektedir. Cep Telefonu İncelemeleri, Bilişim ve Teknoloji Haberleri CHIP Online'da! Sincan Türk Telekom Müdürlüğü, Sincan, Ankara.

Türkiye'nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını, "Türk Telekom" tek markası altında bir araya getirdik.

Mobil müşterilere özel Türk Telekom telefon kampanyaları ile akıllı telefon sahibi olmanın tam zamanı.

Türk Telekom'un akıllı cep telefonu TT175 fiyatı ve …

Telefon & Aksesuarlar | Bezcioğlu İletişim | 0232 511 01 …

Sony Xperia XZ1 Cep Telefonu > Mobil > Türk Telekom

Türk Telekom Arena Haberleri | Türk Telekom Arena Haber …

Uşak İletişim Türk Telekom Cep Telefonu ve Aksesuar Mağazası

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom ne iş yapar? Samsun'da …

Telefon & Aksesuarlar | Bezcioğlu İletişim | 0232 511 01 …

Türk Telekom TT175 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

iPhone 7 Plus 32GB | Mobil | Türk Telekom Kurumsal

Mobile = Cep Telefonu (Sabit hatlara göre aranması daha pahalıdır.) Geographic = Ulusal Coğrafi Numara. Kendi cep telefonu numaralarını unutarak birbirini aramalarına hiç gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Aşağıda ülke alan kodları ve GSM operatörlerinin ilk numaraları birleşik olarak verilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =

Close