Dunya Basininda Yerli Otomobil Haberleri – Kulis Kocaeli

Dunya Basininda Yerli Otomobil Haberleri

Dunya Basininda Yerli Otomobil Haberleri. Türkiye Yerli Otomobilini Tanıttı, Alman Haber Ajansı Karalamaya Çalıştı, İşte Yerli Otomobil ve Alman Basınının Yerli Otomobil. Yerli otomobil, dün düzenlenen tanıtımdan beri dünyanın önde gelen pek çok haber sitesinin manşetinde kendine yer edindi.

İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi.(VİDEO (Görüntüler ...
İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi.(VİDEO (Görüntüler … (Caroline Casey)

Türkiye'nin otomobilini okurlarına duyuran Reuters haber ajansı "Türkiye ilk yerli otomobilinin tanıtımını yaptı" başlığıyla yerli otomobilin fotoğrafları ve detaylarını. yerli otomobil hakkında en son ve en doğru haberler Mynet haber farkı ile bu sayfada. yerli otomobil Haberleri için tıklayınız. Türkiye'nin yerli elektrikli aracıyla piyasayı canlandırmak istediğine vurgu yapılan haberde, Türkiye'nin bu otomobilin geliştirilmesi ve üretimine üç milyar avrodan fazla yatırım. İlk yerli otomobil dünya medyasının gündemindeydi. Türkiye'nin yeni otomobili dünya basınında geniş yer buldu. Önceki gün görkemli bir törenle tanıtılan yerli otomobil pek çok yabancı basın organında manşetten görüldü.

Reuters: türkiye, ilk yerli otomobilin tanıtımını yaptı.

Avrupa'nın, ABD'nin ve Asya'nın önde gelen yayın organları, TOGG üretimi otomobilden övgüyle bahsetti. İngiliz Daily Mail gazetesi, 'Tesla'ya meydan okumayı umuyor' dedi.

İzmir 'yerli otomobil' üretimine talip – Ekonomi Finans …

Yerli otomobil piyasaya hızlı giriyor – Ekonomi Haberleri

Yerli otomobil 'koronavirüs' engeline takıldı – Teknoloji …

Türkiye için tarihi gün! "Yerli Otomobil" tanıtıldı …

Türkiye'nin otomobili dünya basınında! – Otomobil haberleri

Yerli otomobil dünya basınında geniş yer buldu

TAKVİM – Son dakika haberleri, güncel haberler, videolar

Yerli SİHA'lar dünya basınında – Dünya Haberleri

Yerli otomobil açıklaması ertelendi – Ekonomi haberleri

Türkiye'nin yerli otomobilinin tanıtımı, Türk basınında olduğu kadar dünya basınının da gündemindeydi. Avrupa'nın, ABD'nin ve Asya'nın önde gelen yayın organları, TOGG üretimi otomobilden övgüyle bahsetti. İngiliz Daily Mail gazetesi, 'Tesla'ya meydan okumayı umuyor' dedi. İlişkili Haberler. İşte Türkiye'nin otomobili: Yerli araba tanıtımını canlı izle! Görsellerinin ilk paylaşıldığı günden bu yana Türkiye'de yankı uyandıran ve Gemlik'te üretime başlayacağı açıklanan yerli Haberler > Dünya Haberleri > Yerli otomobil Avrupa manşetlerinde; Rüya gerçek oldu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + two =

Close