Turkiyenin Yerli Otomobili Dunya Basininda – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Yerli Otomobili Dunya Basininda

Turkiyenin Yerli Otomobili Dunya Basininda. Bir süredir ülke gündeminde olan ve nihayet dün tanıtılan yerli otomobil, Türkiye gündeminin yanı sıra dış basında da oldukça ilgi gördü. Avrupa'nın, ABD'nin ve Asya'nın önde gelen yayın organları Gerek tasarımı gerekse teknik özellikleri ile büyük beğeni toplayan Türkiye'nin ilk yerli otomobiline dünya da ilgisiz kalmadı.

KKTC’nin yerli otomobili ‘GÜNSEL’in tanıtımı yapıldı ...
KKTC’nin yerli otomobili ‘GÜNSEL’in tanıtımı yapıldı … (Angel Fleming)

Bu projenin AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uzun vadeli hedefi olduğu hatırlatılan haberde. Türkiye Otomobili Girişim Grubu tarafından geliştirilen ilk yerli otomobil, dünya basınında büyük ilgi gördü. Haberde, yerli otomobilin üretileceği tesisin Bursa'da kurulacağı bilgisi paylaşıldı.

Focus dergisinin haberinde de Türkiye'nin yerli otomobil rüyasının gerçekleştiğinin altı çizilerek, elektrikli otomobil için aşılması gereken birçok engele rağmen bu.

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, İngiliz basınında yer aldı. İngiltere'nin köklü gazetelerinden The Telegraph'ın internet sitesinde "günün fotoğrafları" başlığı altında Türkiye'nin yerli otomobiline yer verildi.

Türkiye’nin milli projesi, dünya basınında BM’nin açlık …

Türkiye'nin yerli otomobili İngiliz basınında – Haberleri …

Türkiye'nin verileri yerli teknolojiye emanet

‘Türkiye’nin Otomobili’ Avrupa basınında – Türkiye ve …

Türkiye’nin yerli otomobili İngiliz basınında – Haberi

Türkiye'nin galibiyeti dünya basınında haberi …

'Türkiye'nin Otomobili' Avrupa basınında

TOGG İngiliz basınında: Türkiye'nin çığır açan ilk yerli …

Türkiye'nin yerli otomobili dünya basınında: Tesla'ya …

El cezire "Türkiye ilk yerli otomobilini tanıttı" başlığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yer verdi. Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, İngiliz basınında yer aldı. İngiltere'nin köklü gazetelerinden The Telegraph'ın internet sitesinde "günün fotoğrafları" başlığı altında Türkiye'nin yerli otomobiline yer verildi. Türkiye'nin ilk yerli otomobilini tanıtması dünya basınında geniş yer buldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + eleven =

Close