Turkiyenin Yeni Yerli Arabasi Ismi – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Yeni Yerli Arabasi Ismi

Turkiyenin Yeni Yerli Arabasi Ismi. Yerli Araba TOGG İsmi ile biliniyor. Yerli otomobili hangi şirketler üretecek" Yerli otomobil nasıl olacak üretimini kim üstlenecek" soruların yanıtlarını bu haberimizde derledik.

İşte Türkiye’nin Yeni Nesil Yerli Silahları
İşte Türkiye’nin Yeni Nesil Yerli Silahları (Francis Barnes)

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, "Yeniliğe çıktığımız yolun aynı zamanda yeni bir lige de çıkmak olduğunun altını çizmek isterim."dedi.. Geri sayım sürerken, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) "Türkiye'nin Otomobili. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli otomobilin ön panjurunun göründüğü yeni bir fotoğraf paylaştı.

Yerli otomobili hangi şirketler üretecek" Yerli otomobil nasıl olacak üretimini kim üstlenecek" soruların yanıtlarını bu haberimizde derledik.

Herkesin merakla beklediği yerli otomobilin ismi, kuruluş yeri, kuruluş zamanı ve CEO'su Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenecek büyük törende.

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları! – Sayfa 2

Galatasaray’dan yerli harekatı! 4 yıldız ismi bitiriyor …

Türkiye'nin yerli askeri gücü ne kadar? Türkiye'nin yeni …

Yerli Türkiye'nin gururu

Son dakika haberi: Türkiye’nin Yerli otomobili tanıtıldı …

FT: Türkiye'nin yerli savaş uçağı projesi sallantıda | Ahval

Türkiye'nin İlk Yerli Arabası Prototipi – TeknoVudu

Türkiye’nin Otomobili sahneye çıktı: ‘Yeni Lige’ yolculuk …

Türkiye'nin ilk yerli ve milli uydusu Türksat 6A'da yeni …

TOGG Yerli Otomobil Sitesi olarak Türkiye'nin yerli otomobili TOGG ve Elektrikli yerli araba gelişmelerini sizlere sunmaktayız.. Yerli arabası geliştiren kişilere,Türkiye'nin Arabası Teşebbüs. Türkiye'nin en önemli milli projelerinden birisi olarak kabul edilen yerli otomobil için heyecan sürerken son dakika haberleri de peş peşe geliyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =

Close