Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun Tog – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun Tog

Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun Tog. Türkiye'nin otomobili bağlantılı altyapısıyla sürekli internetin içinde yerini alacak, internete bağlanabilmek için farklı bir cihaza ihtiyaç duymayacak. Faruk Özlü, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ortak Girişim Grubu tarafından finansal ve mali analiz çalışmalarını ve Şirketleşme sürecine ilişkin işlemleri tamamladık.

Yerli otomobil TOGG'un teknik özellikleri ile tanıtımı ...
Yerli otomobil TOGG'un teknik özellikleri ile tanıtımı … (Henry Parker)

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun ürettiği ilk yerli otomobil tanıtıldı. Türkiye'nin yerli otomobil üretimi için kollar sıvandı. Gürcan Karakaş, "Müşteri beklentileri değişiyor, cep telefonlarının akıllı telefonlara dönüşümünde yaşananlar otomobil dünyasında yineleniyor.

Otomobil, tüm akıllı şehir altyapısı, elektrik şebekesi, cihazlar, evler ve binalar ile iletişim halinde olacak ve yaşamın birçok farklı alanında.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobil projesindeki son gelişmeleri ve mobilite.

Yerli otomobil beklediğinize değecek… Bakın neler var …

Türkiye'nin otomobili burada doğacak haberi – FinansGündem.com

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) iletişim …

Türkiye'nin Otomobili Sahneye Çıktı

turkiye-nin-otomobili-girisim-grubu-nun-togg-sosyal-medya …

Türkiye'nin Yeni Otomobili Erdoğan Tarafından Tanıtıldı …

TOBB ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı Hisarcıklıoğlu …

Büyükakın, 'Üretilecek 41. otomobile talibiz' – Çağdaş …

Türkiye’nin Otomobili sahneye çıktı – Urfa Kalesi Haber

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Yönetim Kurulu toplandı – ANKARA. "Türkiye'nin Otomobili Projesi'nin uzun soluklu bir yatırım planlaması gerektirdiğinin farkındayız. Öncelikle Türk halkının beğenisine sunulacak olan Türkiye'nin otomobili en yüksek standartlarda üretilecek ve geliştirilecek olup, sanayimiz ve teknolojimiz açısından da bir kaldıraç vazifesi görecektir. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin kuruluş ve tescil işlemleri tamamlandı. Kıraç: "Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu'nun sürekliliğine olan inancımızı bu imza ile taçlandırıyoruz" Kök Yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç ise "Yıllar içinde pek çok zorlukları aşan Türk otomotiv sanayi ve yan sanayii gerek üretim gücü gerekse toplam ihracatıyla, örnek gösterilen çok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 2 =

Close