Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun

Turkiyenin Otomobili Girisim Grubunun. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin kuruluşu tamamlandı ve başına Mehmet Gürcan Karakaş getirildi. BMC, Vestel, Kök Grubu, Anadolu Isuzu ve Türkcell'in oluşturduğu, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu /TOGG, resmi internet sitesinde, Almanya'da yapacakları bir etkinlikte; hedeflerini ve yaptıkları çalışmaları anlatacaklarını ve otomotiv mühendislerinin sorularına cevap vereceklerini anons ediyor.

Yerli oto için Ege'den iki babayiğit!
Yerli oto için Ege'den iki babayiğit! (Callie Phillips)

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin kuruluşu tamamlandı ve başına Mehmet Gürcan Karakaş getirildi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin kuruluş ve tescil işlemleri tamamlandı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), otomotiv sektörünün deneyimli ismi Talin Yıldız'ı Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yönetici (CMO) olarak ekibine kattı. Ürün yönetimi, ürün planlama, fiyatlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişimi gibi alanlardan da sorumlu olacak olan Talin.

TOGG bünyesindeki görevliler, katılımcıları otomobilin bazı özellikleri hakkında bilgilendirirken, fuaye alanında otomobile ait simülatör ile katılımcılara sürüş.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobil projesindeki son gelişmeleri ve mobilite.

TOGG Türkiye – 38 Photos – Science, Technology …

Bakan Varank: Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu milli …

Türkiye'nin Otomobili'nden ön sipariş açıklaması – Sputnik …

Türkiye'nin Otomobili Tescillendi | Bisektör

Vestel'den Konsept Otomobil Tasarımı VEO Hakkında Açıklama

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) iletişim …

Yerli otomobil TOGG'un teknik özellikleri ile tanıtımı …

'Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu milli teknolojilerin …

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Üst Yöneticisi Gürcan …

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Yönetim Kurulu Toplantısı'nın. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından hayata geçirilen yerli otomobil projesinde önemli bir gelişme daha yaşandı. Yerli otomobil projesi üzerinde çalışan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun geçtiğimiz… Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, yerli otomobil üzerindeki çalışmalarına devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 5 =

Close