Turkiyenin Otomobili Web Sitesi – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Web Sitesi

Turkiyenin Otomobili Web Sitesi. Yerli Otomobil CEO'su Gürcan Karakaş, Yerli Otomobil sürecindeki gelişmeleri Bloomberg HT'de Anlattı! Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun otomobillerinin iç ve dış tasarımları Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi tarafından tescil edildi.

Enpara.Com'a 'Türkiye'nin En İyi Web Sitesi' Ödülü Geldi ...
Enpara.Com'a 'Türkiye'nin En İyi Web Sitesi' Ödülü Geldi … (Johnny Hall)

Yerli Otomobil CEO'su Gürcan Karakaş, Yerli Otomobil sürecindeki gelişmeleri Bloomberg HT'de Anlattı! Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Bu internet sitesinin kullanıcıları Otomobilim Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Yani 'Türkiye'nin otomobili'nin geleceği de yakalayan özgün bir tasarıma sahip olup, bu tasarımda hangi altyapının kullanılacağı belirlenmeli.

Türkiye'nin ilk yerli otomobili Devrim'in yanı sıra Türkiye'nin Otomobili'ne ait modüler ve elektrik güç ünitesi de tören alanında sergileniyor.

Türkiye'nin en iyi web sitesi ntvmsnbc | NTV

HesapMarket – Türkiye'nin En Kapsamlı Hesap Satış Sitesi

Türkiye'nin Otomobili ÇED olumlu raporunu aldı | TEHAD

Türkiye'nin ilk otomobili Devrim ilgi odağı oldu …

Türkiye'nin Otomobili Tanıtıldı – Gündem – www.millet …

Huncalife Türkiye | Web sitesi, Türkiye, Bilgi

Türkiye'nin En Popüler 20 Web Sitesi [Comscore 2012 …

Yrd. Doç Dr. Abdullah Demir ile "Türkiye'nin Otomobili …

EGM'den ekip otosu fotoğrafıyla 'Türkiye'nin Otomobili …

Gebze'de Bilişim Vadisi'nde gerçekleştirilen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı etkinlikte ilk kez tanıtıldı. Aoun ayrıca, Oyak Renault'nun ihracat ağırlıklı çalışması nedeniyle otomobil satışlarında yaşanan düşüşün kendilerini etkilemediğini söyledi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("TOGG") dünyayla rekabet edecek, fikri mülkiyet haklarına sahip bir otomotiv markası yaratma hedefi ile güçlerini birleştiren Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Zorlu Grubu ortaklığında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 7 =

Close