Turkiyenin Otomobili Tasarimi – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Tasarimi

Turkiyenin Otomobili Tasarimi. Yerli otomobilin tasarımını değerlendiren İtalyan küratör. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından birkaç gün içinde tanıtılacak yerli otomobilin özelliklerine dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Acıbadem Logo Tasarımı 2 » Türkiye'nin En İyi Reklam Ajansı
Acıbadem Logo Tasarımı 2 » Türkiye'nin En İyi Reklam Ajansı (Maggie Bates)

Luca Molinari, "Türkiye'nin Otomobili, çağdaş ve iyi bir tasarıma sahip. İstanbul'un DNA'sında ve günlük hayatında kaliteli tasarım mevcut." dedi. SUV model olarak üretilecek elektrikli aracın tasarımı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO'su Gürcan Karakaş, proje ile ilgili hemen hemen her açıklamasında alanında dünyanın en iyileri ile çalışmayı tercih ettiklerini vurguluyordu.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) otomobillerinin iç ve dış tasarımları Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi (EUIPO) tarafından tescil edildi.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) otomobillerinin iç ve dış tasarımları Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi (EUIPO) tarafından tescil edildi.

İşte Türkiye'nin yerli otomobilinin fotoğrafları

Türkiye'nin Milli jetinin ön tasarımı tamam!

Tohumlar | Zengarden – Türkiye'nin tercih ettiği …

Hyundai Türkiye – Yeni #i20’nin dikkat çeken tasarımı ile …

Türkiye'nin otomobilini gelecekte bekleyen durumlar | OTO …

Türkiye’nin Eczacılık Tarihi İstanbul Üniversitesi’nde Saklı

com – Türkiye'nin En Kapsamlı Sosyal İçerik ve Haber …

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB) web sitesi …

Türkiye'nin ilk denizaltı tasarımı yarışmasını kazananlar …

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi'ne yaptığı tasarım başvuruları için tescil almaya hak kazandı. Luca Molinari, Türkiye'nin Otomobili'nin çağdaş ve iyi bir tasarıma sahip olduğunu belirterek Türkiye'nin Otomobili'ne tasarım övgüsü. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG hedefe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − ten =

Close