Turkiyenin Otomobili Togg – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Togg

Turkiyenin Otomobili Togg. Bugün Türkiye'nin yerli otomobili, Gebze'deki Bilişim Vadisi'nde yapılan etkinlikte tanıtıldı. Peki 'Türkiye'nin Otomobili' nasıl bir anlam taşıyor?

TOGG İngiliz basınında: Türkiye'nin çığır açan ilk yerli ...
TOGG İngiliz basınında: Türkiye'nin çığır açan ilk yerli … (Adrian Schneider)

Ana Sayfa Faydalı Bilgiler Türkiye'nin Yerli Otomobili TOGG – Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu. 'Türkiye'nin Otomobili' TOGG'un 'Akıllı', 'Çevre Dostu' ve 'Aynı Çatı Altında' başlıklarıyla tanıtılan tesisinin inşaat başlangıcı ile 'Yeniliğe Yolculuk'taki en önemli adımlardan biri daha atılmış oldu. Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki "Bilişim Vadisi"nde düzenlenen "Türkiye'nin Otomobili ( TOGG – Anadolu Ajansı ). Türkiye'nin ilk yerli otomobili, işte bu şirket tarafından üretilecek.

Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu tarafından geliştirilen yerli otomobil projesinde marka isminin TOGG olacağı açıklandı.

Barış Özcan. "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Yeniliğe Yolculuk Buluşması" etkinliğiyle tanıtılan TOGG projesi ve bu proje.

Yerli otomobil ön siparişi nasıl, ne zaman verilir? TOGG …

İşte Türkiye’nin Otomobili – TOGG modelleri, çıkış tarihi …

İstanbul Valisinden dikkat çeken paylaşım TOGG Türkiye'nin …

TOGG Türkiye’nin Otomobili'ni sahneye çıkarttı – MediaTrend

TOGG TÜRKİYE 'NİN OTOMOBİLİ TANITILDI. CUMHURBAŞKANI RECEP …

Türkiye’nin Otomobili TOGG, Sahneye Çıktı | Lastik Magazin

ilk yerli otomobil TOGG – YouTube

TOGG Otomobil Görselleri ve Özellikleri Paylaşıldı – Otodünya

"Türkiye'nin Otomobili" tanıtım toplantısı – TOGG CEO'su …

Ana Sayfa Faydalı Bilgiler Türkiye'nin Yerli Otomobili TOGG – Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu. 'Türkiye'nin Otomobili' TOGG'un 'Akıllı', 'Çevre Dostu' ve 'Aynı Çatı Altında' başlıklarıyla tanıtılan tesisinin inşaat başlangıcı ile 'Yeniliğe Yolculuk'taki en önemli adımlardan biri daha atılmış oldu. Arkadaşlar merhaba, Türkiye'nin yerli otomobili yapılan tanıtım lansmanıyla görücüye çıktı. Hepimizin merakla beklediği Türkiye'nin Yerli Otomobili TOGG, İstanbul Gebzede'ki Bilişim Vadisi'nde tanıtıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 7 =

Close