Turkiyenin Araba Projesi – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Araba Projesi

Turkiyenin Araba Projesi. Yerli otomobil görücüye çıkmasıyla vatandaşların ilgi odağı oldu. Türkiye'nin bugüne kadarki en ciddi yerli otomobil projesinde yer alacak ortak girişim grubu geçtiğimiz günlerde belli oldu. İsimleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan. teknoloji, milli uçan araba projesi, Türkiye'nin ilk uçan arabası, türkiye teknoloji vakfı, selçuk Japonya'da uçan elektrikli otomobil deneme uçuşunda makalesini yazdıktan hemen sonra.

Yerli otomobil Vestel Veo'nun tasarımı ortaya çıktı
Yerli otomobil Vestel Veo'nun tasarımı ortaya çıktı (Cordelia Barnett)

Yerli ve Milli Araba(Otomobil) Projesi Hakkında Yalanlar ve Gerçekler – Çalıntı mı? Firmalarımızın bir bölümü yabancı, bir bölümü yerli, bir bölümü yabancı ortaklı, bir bölümü de yabancı lisanslı veya lisans almadan kendi imkanlarıyla üretim yapmaktadır. Tamamen elektrikli olacak yerli otomobile ilişkin birçok ayrıntı da belli oldu.

Türkiye'nin bugüne kadarki en ciddi yerli otomobil projesinde yer alacak ortak girişim grubu geçtiğimiz günlerde belli oldu. İsimleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan. teknoloji, milli uçan araba projesi, Türkiye'nin ilk uçan arabası, türkiye teknoloji vakfı, selçuk Japonya'da uçan elektrikli otomobil deneme uçuşunda makalesini yazdıktan hemen sonra.

Haberler Otomobil Haberleri Türkiye'nin yerli otomobil projesine destek hızla artıyor.

Türkiye'nin yeni füzesi testi geçti! Hedefi 12'den vurdu …

Türkiye'nin ilk yerli otomobili 'Devrim' unutulmadı

Aziz Kocaoğlu, EXPO tüm Türkiye'nin projesi

'Türkiye'nin ilk 'milli uçan arabası' için hazırlıklar başladı

Yerli Araba İsmi Açıklandı – Türkiye'nin Etkinlik …

Türkiye'nin ilk milli "uçan arabası" için motor testi …

Son dakika haberi: Yerli otomobil resmen tanıtıldı …

Heyecanlandıran Türk projesi; elektrikli hiper otomobil – LOG

Türkiye’nin Bölgesel Uçak Projesi hayata geçmeye hazırlanıyor

Yerli araba fiyatı ve yerli otomobil ismi nedir? Her ne kadar Türkiye şu güne kadar tamamen yerli otomobil üretememiş olsa da, hem devlet hem de özel sektör birçok. Türkiye'nin otomobili sadece bir araba üretme projesi değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + three =

Close