Turkiyenin Otomobili Ortak Girisim Grubu – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Ortak Girisim Grubu

Turkiyenin Otomobili Ortak Girisim Grubu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda Anadolu, BMC, Kıraça, Turkcell ve Zorlu olarak güçlerimizi birleştirdiğimiz Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu (OGG)çalışmalarına son hızla devam etmektedir" denildi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) otomobillerinin iç ve dış tasarımları Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Hakları Ofisi (EUIPO) tarafından tescil edildi.

Kaşıkçı olayının çözümü için ortak çalışma grubu kurulacak ...
Kaşıkçı olayının çözümü için ortak çalışma grubu kurulacak … (Fannie Richardson)

Türkiye'nin yerli otomobili için Saray'da imzalar atıldı. İşte ortak girişim grubunu oluşturan firmalar. Başbakan Yıldırım, Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu Tanıtım Toplantısı'nda konuştu. Dışa bağımlılığı, fosil yakıtlara ihtiyacı azaltmak.

Anadolu, BMC, Kıraça, Turkcell ve Zorlu Holding şirketlerinin oluşturduğu Türkiyenin Otomobili Ortak Girişim Grubu (OGG) tarafından yerli otomobil için ilk resmi açıklama geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda Anadolu, BMC, Kıraça, Turkcell ve Zorlu olarak güçlerimizi birleştirdiğimiz Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu (OGG)çalışmalarına son hızla devam etmektedir" denildi.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'ndan ön sipariş açıklaması

Yerli Otomobil Elektrikli Olacak!

İlk Kez Tanıtılan Yerli 'Türkiye'nin Otomobili' İlgili …

Yerli otomobil için imzalar atıldı: 5 şirket Ortak Girişim …

İlk Kez Tanıtılan Yerli 'Türkiye'nin Otomobili' İlgili …

Türkiye'nin yerli otomobili için Saray'da imzalar atıldı …

Yerli Otomobil Ortak Girişim Grubu Açıklandı …

Yerli Elektrikli Otomobilin Ön Gösterim Tarihi Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin Otomobili Ortak Girişim …

Yerli Otomobilin İlk Yabancı Talibi Bakın Kim Oldu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu Tanıtım Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin otomobilini yapacak Ortak Girişim Grubu'nda Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell Grubu ve Zorlu Holding'in bulunduğunu açıkladı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun yeri otomobili üreteceği fabrikanın kurulacağı Bursa'nın Gemlik ilçesindeki alan havadan görüntülendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − five =

Close