Turkiyenin Urettigi Elektrikli Otomobil – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Urettigi Elektrikli Otomobil

Turkiyenin Urettigi Elektrikli Otomobil. Türkiye'nin yerli otomobilini üretme işini özel sektöre verilip, devlet teşviklerin kullanılmasını doğru bir karar olarak değerlendirdiğini anlatan Aydemir, "Tarih boyunca baktığınızda devletin girdiği bir işte çok başarılı olan proje ben görmedim. Elektrikli otomobilin tasarımından bitimine kadar Teknokent mühendislerinden ve Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden oluşan bir ekip görev aldı.

KKTC’nin ilk elektrikli otomobil şarj ünitesinin tanıtımı ...
KKTC’nin ilk elektrikli otomobil şarj ünitesinin tanıtımı … (Alvin Gonzalez)

Hibrit Otomobil: Hibrit kelimesi İngilizce "hybrid" den. Yerli elektrikli otomobil konusunda da araştırmalar yapıldığı biliniyor. Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri.

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri.

Türkiye'nin yerli otomobilini üretme işini özel sektöre verilip, devlet teşviklerin kullanılmasını doğru bir karar olarak değerlendirdiğini anlatan Aydemir, "Tarih boyunca baktığınızda devletin girdiği bir işte çok başarılı olan proje ben görmedim.

Yerli otomobil tanıtıldı: İşte Türkiye’nin yerli …

Elektrikli araba Renault Twizy Türkiye lansman – tanıtım …

Türkiye’nin elektrikli yerli otomobil tanıtımı dünyada …

KKTC’nin ilk elektrikli otomobil şarj ünitesinin tanıtımı …

“Türkiye’nin elektrikli otomobili iyi bir zamanda …

Akrep 2 Özellikleri Ve Hikayesi Türkiye'nin İlk Elektrikli …

Türkiye'nin elektrikli zırhlısı ilk kez araziye çıktı

Türkiye'nin yerli üretim elektrikli traktörü görücüye …

Türkiye’nin ilk ve tek elektrikli taksisi yola çıktı …

Peki Yerli elektrikli otomobilin özellikleri neler? Fakat Tesla bu işe girdiğinden bu yana kar yapmamış. Otomotiv sektöründe tamamen elektrikli olarak sınırlı sayıda otomobil yer alırken ülkemizde ise resmi olarak satışa sunulan çok daha kısıtlı bir ürün gamı mevcut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + 5 =

Close