Turkiyenin Yerli Elektrikli Otomobili – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Yerli Elektrikli Otomobili

Turkiyenin Yerli Elektrikli Otomobili. Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobil projesindeki son gelişmeleri ve mobilite ekosisteminin geleceği Merhaba , ben Oğuzhan Karaca.

Türkiye'nin yerli otomobili için tarih verildi! 3 model ...
Türkiye'nin yerli otomobili için tarih verildi! 3 model … (Andrew Sutton)

Biz de Eskişehirli'yiz biz de olabildiğince tümü yerli ilk seri üretim elektrikli otomobil olmaya adayız. İnşallah kaderimiz Devrim'den farklı olacak. Elektrikli otomobil piyasası hareketlendi, Türkiye'nin elektrikli araç üretme hamlesinden sonra dünya devleri de elektrikli otomobil tanıtımına başladı. Türkiye'nin otomobili, sadece elektrikli, bağlantılı ve akıllı olmasıyla değil, sahip olacağı yenilikçi ve yıkıcı teknolojiler ile de kullanıcılarının OTOMOBİLAlmanlar yerli oto için geldi. "Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini her sabah e-postanızdan takip etmek için Habertürk bültene üye olun." Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili… Türkiye'nin yerli otomobilinin tanıtım toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. İstanbul Gebze'deki Bilişim Vadisi'nde düzenlenen Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Yeniliğe Yolculuk Buluşması'na.

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk.

Türkiye'nin yerli otomobilinin tanıtım toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Türkiye’nin İlk Yerli Elektrikli Otomobili Görücüye Çıktı …

Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili Gen Otomobil'in …

Yerli otomobil tanıtıldı: İşte Türkiye’nin yerli …

Yerli otomobil tanıtıldı: İşte Türkiye’nin yerli …

Türkiye'nin ilk yerli elektrikli otomobili: ATAKAR – YouTube

Türkiye'nin ilk yerli otomobili elektrikli olacak …

Türkiye'nin Yerli Elektrikli Otomobili Bütün Detaylar …

İşte Türkiye'nin Ilk Yerli ve Milli Otomobili – TOGG SUV …

Türkiye'nin doğuştan elektrikli yerli otomobili tanıtıldı …

Türkiye'nin ilk elektrikli otomobili, İstanbul'da görücüye çıktı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobil projesindeki son gelişmeleri ve mobilite ekosisteminin geleceği Merhaba , ben Oğuzhan Karaca. Peki Yerli elektrikli otomobilin özellikleri neler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 16 =

Close