Turkiyenin Otomobili Eksi – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Eksi

Turkiyenin Otomobili Eksi. Selçuk Üniversitesi'nin geliştirdiği ve İngiltere'de yarışmaya katılacağı Bluebird isimli yerli otomobil, Ekşi Sözlük'ün diline düştü. Türkiye, yerli otomobil için sıraya girdi. İlk siparişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği otoya binlerce kişi talip oldu.

Son dakika haberler: Türkiye'nin kanını dondurmuştu! Cani ...
Son dakika haberler: Türkiye'nin kanını dondurmuştu! Cani … (Florence Lawson)

Ekşi Sözlük'ün kurusucu ve yöneticisi Sedat Kapanoğlu Ekşi Sözlük'ten ayrıldığını açıkladı. takip edenlerin bildiği üzere ekşi sözlük benim için hala bireysel içerik paylaşımlarım için en favori ortamım. Yani 'Türkiye'nin otomobili'nin geleceği de yakalayan özgün bir tasarıma sahip olup, bu tasarımda hangi altyapının kullanılacağı belirlenmeli. Akıbeti ha bugün ha yarın netleşecek diye umduğumuz, babayiğitini bekleyen Tübitak projesi devam ededursun GEN OTOMOBİL isimli yerli ve elektrikli bir aracın tanıtım videosu YouTube'da yayınlandı.

Sedat Kapanoğlu Sour'dan dolayı ekşi ismini alan sözlüğü aslında sourtimes isimli sitenin bir alt kısmı olarak düşünüyor.

Ekşi Sözlük'ün kurusucu ve yöneticisi Sedat Kapanoğlu Ekşi Sözlük'ten ayrıldığını açıkladı. takip edenlerin bildiği üzere ekşi sözlük benim için hala bireysel içerik paylaşımlarım için en favori ortamım.

Türkiye'nin asırlık rüyası gerçekleşti

Türkiye'nin CDS Puanında Dünya Üçüncüsü Olması Ne Anlama …

VAKFIKEBİR EKMEĞİ HABERİ;TÜRKİYE'NİN NADİDE SOMUN EKMEĞİ …

Hoşgörü, Hümanizm ve Misafirperverlik Konusunda Türkiye …

Türkiye'nin En Büyük 20 Şirketi – Sayfa 2 / 21 – İK Magazin

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un başrolleri paylaştığı …

Fatih Altaylı'dan Ertuğrul Özkök'e Ekşi uyarısı: Orası …

Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En İyi Gitaristleri – Ekşi Şeyler

Türkiye’nin En Süper İnsanları-5: Devletin DEVLET’İ

Her türlü güvenliği ön planda olan bu otomobili hırsızlar nasıl çalabildi? Yerli ve Milli Araba(Otomobil) Projesi Hakkında Yalanlar ve Gerçekler – Çalıntı mı? İşte O Muhteşem Özellikleri.yerli otomobil fiyat yerli otomobil resmi yerli otomobil. Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, katılımıyla Gebze'de gerçekleştirilecek "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Yeniliğe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × one =

Close