Turkiyenin Otomobili Son Durum – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Otomobili Son Durum

Turkiyenin Otomobili Son Durum. Türkiye'nin otomobili projesini bir teknoloji projesi olarak bizim otomotiv sanayimizi. Bu kapsamda Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde gelinen son durum ve alınan ilk kararlara ilişkin şu bilgiler verildi Peki, Yerli otomobil nerede üretilecek?

Türkiye'nin Otomobili'nden yeni paylaşım
Türkiye'nin Otomobili'nden yeni paylaşım (Sallie Alvarado)

Açıklamada, üretilecek araca şimdiden yoğun talep gelmesinden memnuniyet ve gurur duyulduğu ancak şu aşamada bir ön sipariş alma durumunun söz konusu. TOGG'un hesabıhdan yapılan ikinci paylaşımda ilk kez otomobilin içinden görüntü. Otomobil endüstrisi de bu dönüşümün, değişimin en hızlı yaşandığı sektörlerden biri.

Açıklamada, üretilecek araca şimdiden yoğun talep gelmesinden memnuniyet ve gurur duyulduğu ancak şu aşamada bir ön sipariş alma durumunun söz konusu. yerli otomobil hakkında en son ve en doğru haberler Mynet haber farkı ile bu sayfada. yerli otomobil Haberleri için tıklayınız.

Yerli otomobil konusunda uzun zamandır olan. (Türkiye'nin otomobilinde son durum).

Aselsan, Türkiye’nin En Zorlu Yoluna El Attı – Son Dakika

Son Dakika: Merkel, Türkiye'nin İdlib'de güvenli bölge …

Türkiye Suriye savaşı kapıda mı? İdlib'de 36 şehit sonrası …

Barış Pınarı Harekatı ve Suriye kuzeyinde son durum …

Türkiye’nin yeni kuş cennetinde heyecanlandıran keşif …

Libya'da son durum: Hulusi Akar Türkiye'nin amacını ve …

Son dakika: Dünya devlerinin Türkiye'ye ilgisi arttı! Ofis …

Son dakika… Türkiye Akdeniz'de teyakkuza geçti! – Son …

Türkiye’nin İHA ve SİHA’ları dünya basınında – Son Dakika

Son Haberler – Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubunca (OGG), projede gelinen son durum ve alınan ilk kararlar kamuoyu ile paylaşıldı. Yerli otomobili üretecek olan Ortak Girişim Grubu'nun (OGG) üyeleri, Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding (Karsan), Turkcell ve Zorlu Holding (Vestel) firmaları ilk yerli otomobilin modelini. Yerli otomobilde son durum merak edilirken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ortak Girişim Grubu CEO'su Gürcan Karakaş'ın yerli otomobil ile ilgili Başkan Erdoğan'a bir sunum yaptığı öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =

Close