Cep Telefonu Garanti Sorgulama – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Garanti Sorgulama

Cep Telefonu Garanti Sorgulama. Samsung garanti sorgulama işlemi için izleyebileceğiniz birkaç basit yol var. Bu yazımızda telefon garanti sorgulamasını ayrıntılı olacak anlatacağız.

Garanti 3390 Sms ile Kredi Başvurusu (Dijital Kredi ...
Garanti 3390 Sms ile Kredi Başvurusu (Dijital Kredi … (Gerald Snyder)

Samsung Galaxy serilerinde garanti sorgulama veya telefon imei sorgulama yetkili servis numarası üzerinden de yapılıyordu. Cihazın ne zaman üretildiğini ve satıldığını öğrenebileceksiniz. ÖNERİLEN HİZMETLER IMEI – MSISDN Eşleşme Sorgulama Baz İstasyonları Ölçüm Bilgileri Mobil Hat Sorgulama Kayıp/Çalıntı İhbar Bildirimi Kayıtlı Cihazlarım ve Kayıt Hakkı Sorgulama. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen Internet Explorer'ın en güncel sürümünü ya da farklı bir internet tarayıcısı kullanın.

Telefonunuz bozuldu garantisinin olup olmadığını varsa ne kadar süresi kaldığını öğrenebilirsiniz. Çoğu firma Apple, Huawei ve LG vb gibi markalar kendi sistemleri üzerinden sorgulama yaptırmaktadır.

Bu yazımızın içeriğinde bahsedeceğimiz garanti sorgulama, kvk garanti sorgulama ve kvk garanti işlemleri hakkında sizlerle bir çok bilgi paylaşacağız.

Huawei garanti sorgulama nasıl yapılır? – ShiftDelete.Net

LG Telefon Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır | Cep Hastanesi

Apple Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır | Cep Hastanesi

iphone Garanti Sorgulama nasıl yapılır? | Türkiye'nin …

KVK Cihaz Takibi Sorgulama – esorgulamalar.com

Bu İmei numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit …

Huawei Markalı Telefonlarda Garanti Sorgulama Nasıl …

Garanti BBVA Cep ile Kredi Notu Öğrenme – Hemen Kredi Notu

KVK Garanti Sorgulama – esorgulamalar.com

Cep Telefonu garanti sorgulama. ikincielmobil'de cep telefonu garantisi kolayca sorgulayabilirsiniz. Bir telefonun garantisini sorgulamak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Yukarıdaki bilgilere sahipseniz, Samsung garanti sorgulama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − ten =

Close