Turkiyenin Urettigi Araba Babayigit – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Urettigi Araba Babayigit

Turkiyenin Urettigi Araba Babayigit. Değerli arkadaşlar, Türkiye'nin otomobili için elini taşın altına koyacak bu babayiğitler için bu grubu oluşturan şirketlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Yerli arabayı yapacak ortak girişim grubunda Zorlu Holding, Turkcell, BMC, Kıraça Holding Türkiye'nin merakla beklediği babayiğitleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. Ünlü işadamları yerli otomobil korsorsiyumunda firmaları ile yer aldılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla düzenlenen törende yerli otomobil üretecek şirketler açıklandı.

REYNMEN: Köyün çevrelerinde araba la geziyorlar 🥰 Türkiye ...
REYNMEN: Köyün çevrelerinde araba la geziyorlar 🥰 Türkiye … (Winnie Guzman)

Yerli otomobil konusu bizim için de çok önemli. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu Tanıtım Toplantısı"nda yerli otomobili üretecek şirketleri açıkladı. Yerli Otomobil Canlı Yayın Tanıtım Abone Ol : bit.ly/aboneoldugunicintesekkurler yerli otomobil tanıtımı, yerli otomobil.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nda yer alan beş 'babayiğit'ten biri olan Zorlu Grubu, Vestel Elektronik aracılığıyla bir otomobil tasarımı için tescil başvurusu yaptı.

Yerli otomobil ile bu konuda ilk önemli adımı atmaya hazırlanan Türkiye, otomotiv ve makine sanayiinde gösterdiği başarıyı, dünyada başdöndürücü bir hızla gelişen yazılım alanında da göstermek için yoğun bir.

Türkiye’nin Oto Çıkma Parça Merkezi – otocikma.com | Honda …

Cumhurbaşkanı'nın Aradığı Babayiğit Çıktı – Ekonomi

“TÜRKİYE’NİN ÜRETTİĞİ ELEKTRİKLİ İLK OTOMOBİL GÖRÜCÜYE …

Türkiye'nin Otomobil'i için yeni paylaşım – Video 7

Türkiye’nin Oto Çıkma Parça Merkezi – otocikma.com …

Türkiye'nin Otomobili'nin ilk fotoğrafı paylaşıldı. Yerli …

İlk Kez Yerli Otomobilin Resmi Tasarım Detayları Ortaya …

TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ TANITILDI! | Yerli Otomobil Hakkında …

Türkiye'nin sürücüsüz otomobil hayali – Ekrem Özcan …

Türkiye'nin otomobilini yapacağız, hem de en güzel tasarımla. 'Kötü bir haberim var'. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin otomobilini yapacak Ortak Girişim Grubu'nda Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell Grubu ve Zorlu "Madem ki bu babayiğit arkadaşlarımız çıkıp ellerini taşın altına soktular, bize de onlara gereken her yerde omuz vermek, destek vermek düşer." diyen. Türkiye'de otomobil yapacak mühendis de var, işçi de var, teknisyen de var, babayiğit de var.'' Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobil üretimi konusunda aradıkları babayiğidi bulduklarını belirterek, "Önümüzdeki günlerde bunu kamuoyuna duyurmayı düşünüyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + fifteen =

Close