Turkiyenin Yerli Arabasi Bmc – Kulis Kocaeli

Turkiyenin Yerli Arabasi Bmc

Turkiyenin Yerli Arabasi Bmc. TÜBİTAK'ın düzenlediği Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları'nda iki. BMC Zırhlı Makam Otobüsü, son teknoloji donanımı ve modern tasarımıyla, sağlamlık ve güvenliği, yüksek kalite ve konforu bir arada sunuyor.

Türkiye'nin yerli uçağı dünyaya pazarlanacak
Türkiye'nin yerli uçağı dünyaya pazarlanacak (Brian Dean)

Arkadaşlar merhaba, Türkiye'nin yerli otomobili yapılan tanıtım lansmanıyla görücüye çıktı. BMC Zırhlı Makam Otobüsü, son teknoloji donanımı ve modern tasarımıyla, sağlamlık ve güvenliği, yüksek kalite ve konforu bir arada sunuyor. BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk, Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu, Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği. Şimdi BMC'nin ve Tulga'nın ne kadar yerli olduğu konusunu açalım.

Arkadaşlar merhaba, Bmc yerli, askeri pick up Tulga'yı çekmek için Bmc'nin İzmir'deki fabrikasına gittik.

Mesut Abi söz verdiği gibi Türkiye'nin ilk yerli ve milli pikapı BMC'yi inceledi ve BMC yetkililerinin söylediğine göre en ayrıntılı.

TÜRKİYE'NİN BEKLEDİĞİ YERLİ VE MİLLİ JET EĞİTİM UÇAĞIMIZ …

Erdoğan, BMC’nin yerli pikap aracı Tulga’yı kullandı …

İŞTE TÜRKİYE'NİN YERLİ OTOMOBİLİ – Uçankuş

Türkiye'nin yerli otomobil markası TOGG'un üretiminin …

BMC'nin yerli pikabını test eden Erdoğan ile yetkilinin …

Yerli otomobil Vestel Veo'nun tasarımı ortaya çıktı

5.0 – Türkiye'nin İlk Yerli ve Milli Baz İstasyonu: ULAK …

Türkiye'nin Yerli Üretim İnsansız Kara Aracı Karşınızda …

TÜRKİYE'NİN YERLİ OTOMOBİL MACERASI – YouTube

BMC, sektörel değişimleri yakından takip ederek erişilebilir, sağlam, güvenilir ve çevre dostu araçlar üretmeye devam ediyor. Çevre dostu ve yüksek verimli ürün geliştirme anlayışıyla üretilerek pazara sunulan BMC otobüsler, belediyeler ve halk otobüsü işletmecilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak. Arkadaşlar merhaba, Bmc yerli, askeri pick up Tulga'yı çekmek için Bmc'nin İzmir'deki fabrikasına gittik. Mesut Abi söz verdiği gibi Türkiye'nin ilk yerli ve milli pikapı BMC'yi inceledi ve BMC yetkililerinin söylediğine göre en ayrıntılı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + seven =

Close