Elektrikli Otomobil Batarya Teknolojisi – Kulis Kocaeli

Elektrikli Otomobil Batarya Teknolojisi

Elektrikli Otomobil Batarya Teknolojisi. PROTOTİPİ ARALIKTA ÇIKIYOR Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez. Yaklaşık altı yıldır otomobil teknolojisi alanında iş birliği yapan Samsung ve Hyundai, ortaklıklarını daha da genişletecek çok önemli bir adım attı.

Elektrikli otomobil satışında büyük artış: 5 milyonu aştı!
Elektrikli otomobil satışında büyük artış: 5 milyonu aştı! (Barbara Olson)

Ayrıca, hali hazırda Tesla'ya batarya sağlayan Panasonic'in, Toyota ile işbirliği yaparak gelir kaynaklarını çeşitlendirmek istediği Amerikalı üreticiye olan bağımlılığını da bu sayede. Kocaeli ve Sakarya'da yer alan fabrikalarında otomotiv üreticilerine iç ve dış giydirme parçaları, hava üfleçleri, orta konsol ve boyalı parçalar üreten Ecoplas, hibrit ve elektrikli araçlara batarya. Batarya teknolojileri yakın geleceğin her türlü elektrikli aracını etkileyecek en önemli öğelerden.

Bu araçların en büyük ihtiyacı batarya tarafında kendisini gösterirken, Avrupa merkezli dev otomobil üreticilerinin Asya bölgesine olan tedarik bağlılığı önümüzdeki yıl sona.

Kocaeli ve Sakarya'da yer alan fabrikalarında otomotiv üreticilerine iç ve dış giydirme parçaları, hava üfleçleri, orta konsol ve.

Hyundai, Batarya Ömrünü Uzatmanın En İyi Beş İpucunu Verdi

Elektrikli otomobil teknolojisi hakkında bir değerlendirme …

Dyson elektrikli araba üretecek

Toyota ve Panasonic yeni batarya teknolojisi için çalışıyor.

Fisker, 1 Dakikalık Şarjla 800 Kilometre Giden Batarya …

AUDİ'DEN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İÇİN ÖZEL BATARYA TEKNOLOJİSİ

Fisker elektrikli arabada 1 dakika şarjla 800 kilometre …

Yerli elektrikli otomobil satışa sunuldu

Kullanılmış Elektrikli Araba Bataryalarına İşte Tam Olarak …

Japon otomotiv devinin geliştirdiği yeni katı, elektrolit batarya teknolojisi, otomobiller için daha küçük ve hafif lityum iyon bataryalar üretmeyi mümkün kılıyor. Türkiye'de henüz tam elektrikli otomobil üretimi gerçekleşmiyor. Ancak bu konular için büyük ölçüde güvenlik sorunları çözülmüş olup daha da yeni teknolojiler ile sorunlar için birçok çözüm yolu ortaya çıkacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 1 =

Close