Yerli Elektrikli Otomobil Motoru – Kulis Kocaeli

Yerli Elektrikli Otomobil Motoru

Yerli Elektrikli Otomobil Motoru. Türkiye'nin ilk elektrikli otomobili, İstanbul'da görücüye çıktı. Tasarımı, motoru, iç dizaynı tamamen yerli olan elektrikli otomobil kısa bir süre içerisinde satışa sunulacak.

İlk Elektrikli Yerli Otomobil görücüye çıktı - GEN ...
İlk Elektrikli Yerli Otomobil görücüye çıktı – GEN … (Inez Nichols)

Bir süredir hakkında DH forumlarında da konuşulan otomobilden ilk bilgiler Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk. Yerli Otomobil GEN, mutlu sona doğru yürüyor. İlk yerli otomobil Devrim'in günümüzdeki takipçisi GEN, yerli otomobil çalışmaları süredursun, üretime en hazır proje olarak dikkat çekiyor. Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri ve fiyatı. İstanbul'da bir fuarda ilk kez görücüye çıkan dış dizaynı, motoru, içi, her şeyi yerli olan elektrikli otomobil işlemler yapılırsa kısa sürede satışa.

Tasarımından motoruna kadar tamamen yerli olan ve en kısa sürede üretimine başlanması beklenen Türkiye'nin ilk tam elektrikli yerli otomobili ortaya çıktı.

Sayın Başbakandan da bize destek olmasını istiyoruz.

Türk Mekatronik : Yerli Elektrikli Araç Projesi …

Giresun’da öğrencilerden yerli elektrikli otomobil …

Yerli otomobil ile ilgili yeni detaylar belli oldu

Yüzde 95'i yerli üretim olan elektrikli otomobil üretildi

TOGG adlı kullanıcının Yerli Otomobil panosundaki Pin …

Yerli Helikopter Motoru TS1400 – Bilgeyik

TM-480 elektrikli yerli otomobil özellikleri, tasarımı ve …

Yerli otomobilin fotoğrafları | Elektrikli araç, Otomobil …

Yerli ve milli elektrikli otomobil görücüye çıktı

Yerli elektrikli otomobil kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri. İstanbul'da bir fuarda ilk kez görücüye çıkan dış dizaynı, motoru, içi, her şeyi yerli olan elektrikli otomobil işlemler yapılırsa kısa sürede satışa sunulabilecek. Türkiye'nin otomobilinin tam elektrikli bir motorla sunulması ve otomotiv sektörünün elektrikli bir döneme giriyor olması, bir bakıma Türkiye için şartları eşitliyor. Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − eleven =

Close