Elektrikli Arac Sarj Istasyonlari Turkiye – Kulis Kocaeli

Elektrikli Arac Sarj Istasyonlari Turkiye

Elektrikli Arac Sarj Istasyonlari Turkiye. Voltrun, DMA, BD Oto, Yeşil Güç, Full Charger, Zorlu, Petrol Ofisi, Aytemiz, Eşarj, Gersan A.Ş. gibi çok sayıda elektrikli araba şarj istasyonu bulunan firma, hem etkili hizmet vermekte hem de geleceğe yönelik yatırımlar ile istasyon sayılarını arttırmaktadırlar. Bu araçların büyük kısmı araç sahiplerinin kendi konutlarına yaptırdığı şarj istasyonları ile şarj ediliyor.

Türkiye'de elektrikli şarj istasyonları yaygınlaşıyor ...
Türkiye'de elektrikli şarj istasyonları yaygınlaşıyor … (Ora Abbott)

Elektrikli Araç ve Şebeke Bağlantılı (Plug-in) Araçlar. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirisiniz; www.g-charge.com.tr Ülkemizde henüz elektrikli araç satışları tam olarak istenilen seviyede değil. Bu yazı ve video da kapsayıcı bir rehber olsun o zaman.

ZES olarak şu anki pazar. Üstelik evden şarj ile operatörler tarafından ticari amaçlı işletilen halka açık şarj istasyonları arasında maliyetlerde ciddi fark olunca, tarifeler firmalar arasında bambaşka olunca iş daha çok karışıyor.

Elektrikli bir model olacak yerli otomobil için şarj istasyonu kurma çalışmaları başladı.

Enerjisa Eşarj ile Türkiye’yi Elektrikli Araç Şarj …

Türkiye Geleceğe Yatırım Yapıyor – Elektrikli Araç Şarj …

ZES elektrikli araç şarj istasyonları Türkiye Petrolleri’nde

Elektrikli araç şarj istasyonları yaygınlaşıyor – TeknoKulis

Türkiye'deki Şarj İstasyonu sayısı Elektrikli Otomobili …

Legrand Elektrikli Araç Şarj İstasyonları şimdi Türkiye'de …

ANTALYA'YA ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI

Cevahir AVM'de Voltrun Şarj İstasyonları devreye alındı …

Zorlu, Türkiye'yi hızlı şarj istasyonları ile donatacak …

Dünyada tüm hızıyla gelişimine devam eden bu dönüşüm ile temiz, ekonomik, güvenli ve kolay erişebilir bir teknolojinin parçası olabilirsiniz. Elektrikli araç şarj istasyonları Türkiye için oldukça yeni bir teknoloji fakat daha adım başı elektrikli şarj istasyonu bulmak pek mümkün değil. Türkiye'nin Elektrikli Araç Şarj istasyonu Operatörü İSTASYON HARİTASI İSTASYON TALEP ET ÜYE OL KART AKTİVASYON DESTEK Voltrun Mobil Uygulama Voltrun Portal üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri ve daha fazlasını mobil uygulamamız ile de yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =

Close