Elektrikli Arac Sarj Istasyonu Lisansi – Kulis Kocaeli

Elektrikli Arac Sarj Istasyonu Lisansi

Elektrikli Arac Sarj Istasyonu Lisansi. Eşarj sizi elektrikli araç şarj istasyonları ve teknolojileri ile yeni ve heyecan verici bir geleceğe taşımayı amaçlıyor. Araç şarj istasyonu sayısının çoğalmasıyla elektrikli araç sayısının da artması.

Elektrikli araba şarj aleti — Stok Foto ...
Elektrikli araba şarj aleti — Stok Foto … (Bertha McCoy)

Araç şarj istasyonlarında lisans aranmayacak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrikli araç kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla araç şarj istasyonu kuracak. Elektrikli araç şarj istasyonu kurmak lisans gerektirmeyecek. EPDK yetkililerinden aldığı bilgiye göre, elektrikli araç şarj istasyonu sayısını artırmayı hedefleyen EPDK, "Elektrikli Araçlar Şarj İstasyonuna İlişkin Usul ve Esaslar Taslağı"nı kamuoyu ve sektörün görüşüne açacak.

Araç şarj istasyonu sayısının çoğalmasıyla elektrikli araç sayısının da artması.

Tüm elektrikli araçlara hizmet verebilecek olan şarj istasyonu sahipleri, kar amaçlı olmamak üzere elektrik satışı yapabilecek ve bunu elektrik dağıtım şirketine bildirecek. Üretim ve tedarik lisansı sahibi olan şirketler ise araç şarj istasyonları aracılığıyla ikili anlaşmalar üzerinden elektrik satabilecek.

Elektrikli şarj istasyonlu akaryakıt istasyonları geliyor

Cevahir AVM'de Voltrun Şarj İstasyonları devreye alındı …

Elektrikli Araç Teknolojisinde EVTEC ve The Mobility House …

ERA Life Bodrum'dan Elektrikli Araçlara Şarj İstasyonu …

Akaryakıt İstasyonları Dönüşüyor: 6 bin Elektrikli Şarj …

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Nasıl Kurulur?| Karlı Yeni …

ANTALYA'YA ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI

Ford elektrikli araçlarda şarj istasyonu garantisi verildi …

02-5-restoran – Türkiye'nin Elektrikli Araç Şarj İstasyonu …

Araç şarj istasyonlarında lisans aranmayacak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrikli araç kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla araç şarj istasyonu kuracak. EPDK yetkililerinden alınan bilgiye göre, elektrikli araç şarj istasyonu sayısını artırmayı hedefleyen EPDK, "Elektrikli Araçlar Şarj İstasyonuna İlişkin Usul ve Esaslar. Araç şarj istasyonlarında lisans aranmayacak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrikli araç kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla araç şarj istasyonu kuracak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 9 =

Close