Elektrikli Araba Sarj Istasyonu Izmir – Kulis Kocaeli

Elektrikli Araba Sarj Istasyonu Izmir

Elektrikli Araba Sarj Istasyonu Izmir. Detaylar için tıklayınız… İstasyon İşletmecisi Olun Kârlı Çıkın Voltrun tüm yatırımcılara büyüyen ve. Eşarj sizi elektrikli araç şarj istasyonları ve teknolojileri ile yeni ve heyecan verici bir geleceğe taşımayı amaçlıyor.

ZES’in elektrikli şarj istasyon sayısı 100’e ulaştı ...
ZES’in elektrikli şarj istasyon sayısı 100’e ulaştı … (Dora Francis)

Elektrikli şarj istasyonu üreticileri, yerel yönetimlerin elektrikli minibüs, otobüs ve kamyon alımları yapmasını memnuniyetle karşılıyor. Türkiye'de hayata geçirdiği elektrikli şarj istasyonlarıyla tasarruflu, sıfır emisyonlu ve sessiz elektrikli araçların yaygınlaşmasına katkıda bulunan Zorlu Enerji Solutions (ZES), iki farklı noktada daha şarj istasyonu açtı. Dünyada tüm hızıyla gelişimine devam eden bu dönüşüm ile temiz, ekonomik, güvenli ve kolay erişebilir bir teknolojinin parçası olabilirsiniz.

Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Platformu (TEHAD) davetlisi olarak, Elektrikli Araç Şarj istasyonları ile ilgili gündemdeki konuları değerlendirmek üzere Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark'ı Uyumsoft ofisinde bir araya gelinen toplantıya, TEHAD.

Ermat Motorlu Araçlar, İzmir Binbaşı Reşat Bey Mah.

Elektrikli Araçlar İçin Şarj İstasyonu Ağı Genişletiliyor …

elektrikli araç arşivleri – Anadolu Organize Sanayi Bölgesi

NORM ENERGY güneş enerjisi, solar enerji, güneş paneli …

Elektrikli Araç Şarj Çözümleri Büyüyor ve Gelişiyor …

Elektrikli araçlara ücretsiz şarj istasyonu! – Otomobil …

Elektrikli Araba / Araç için Güneş Enerjili Solar Şarj …

Renault, Elektrikli Twingo Z.E'nin tanıtımı yaptı …

ZES’in elektrikli şarj istasyon sayısı 100’e ulaştı …

Otomobiller ve Motosikletler'ten Pil Kabloları ve …

Elektrikli araçların yaygınlaşması ile Elektrikli Araba / Araç Güneş Enerjili güneş panelli Solar Şarj İstasyonu kullanıma girmeye başladı. Elektrikli şarj istasyonu üreticileri, yerel yönetimlerin elektrikli minibüs, otobüs ve kamyon alımları yapmasını memnuniyetle karşılıyor. Elektrikli araç sahibiyseniz ya da elektrikli araç almayı düşünüyorsanız evinize ya da işyerinize sadece sizin kullanımınıza özel bir şarj istasyonu kurdurabilirsiniz. Özel kullanımınıza yönelik ZES AC şarj istasyonu sayesinde evinizde dinlenirken ya da iş yerinizde çalışırken otomobiliniz de bir yandan şarj olmuş olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 − one =

Close