Casper Cep Telefonu Yerli Mi – Kulis Kocaeli

Casper Cep Telefonu Yerli Mi

Casper Cep Telefonu Yerli Mi. Nitekim ben bu eleştirimi her fırsatta dile getiriyorum ve asla Casper markası ile Vestel ve General Mobile markalarını aynı cümle içinde kullanmamaya çalışıyorum. Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ►► goo.gl/IIKYIK.

Casper Via P1 M1 M2 E1c E2 A1 F1 Plus Kılıf Kan Kırmızı ...
Casper Via P1 M1 M2 E1c E2 A1 F1 Plus Kılıf Kan Kırmızı … (Erik Fleming)

Casper Cep Telefonları Fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle Cimri.com'da! General Mobile'ın telefonlarının Çinli bir firmaya ait olduğunu zaten biliyorduk. Bizler de, bu telefon ile bir hafta geçirdik ve bu süreç içinde yaşadığımız önemli anları kayıt altına aldık.

Bu seferde Türkiye de satışa çıkan Casper'ın bütün akıllı telefonlarının Fransız telefon üreticisi olan Wiko'nun cihazları olduğu ortaya çıktı.

Bu sorunun muhatabı "yerli telefon" olduğu iddiasıyla Türkiye'de satış yapan Casper marka cep telefonlarının ithalatçısı olan şirket.

Xiaomi Mi Piston Basic Edition Mikrofonlu Kulakiçi …

Yerli Cep telefonu üretilmişti hainler bakın ne yaptı …

Casper VIA A4 Fiyatı, Yorumları ve Özellikleri – Cepkolik

Türkiye'nin Cep Telefonu(cusu) SORUNU ! – AndroidBrick

Türkiye'nin Cep Telefonu(cusu) SORUNU ! – AndroidBrick

Casper VIA A3 64GB Akıllı Telefon 4GB Ram Metalik Platin …

Casper Akıllı Telefonları Yerli mi ? – Akifturan.Com

Casper Via A3 Plus Yorumları

Casper VIA P3 Alınır mı? – Cepkolik

Yerli telefon demek bir çoğumuzun bildiği gibi sadece telefonu üreten firması Türk olunca ( vestel, casper, general mobile vb gibi ) yerli telefon üretiyorlar demek O sebeple ülkemizde tümüyle yerli bir cep telefonu üreten bir firma bulunmamaktadır ve büyük ihtimalle de hiç bir zaman olmayacaktır. Yerli telefonların kalitesi ülkemizde her zaman sorgulanmıştır. Ülkemizde de en çok piyasada ürünü olan markalar; Casper, Vestel ve General Mobile Hem ürün yelpazesi hem de bilinirliği açısından Casper ve Vestel markalarının akıllı telefon modelleri en öne çıkan cep telefonu modelleridir. İnşaallah cep telefonunu da alacağım. Şirketin kurucu ve çalışanlarının tebrik ediyorum. Casper, Türkiye'nin teknoloji markası olarak son teknoloji ürünleri AR-GE süreçleriyle üretir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − four =

Close