Casper Cep Telefonu Guvenli Mod – Kulis Kocaeli

Casper Cep Telefonu Guvenli Mod

Casper Cep Telefonu Guvenli Mod. Android akıllı telefonlarda güveli moda girmek için telefonu yeniden başlatmak ya da "kapat" butonuna uzun süre basmak. Ø Ekranın sol alt bölümünde "Güvenli Mod" yazısı bulunur. Ø Güvenli Modda kullanıcılar, Android Sistemine herhangi bir zarar vermeden, sistem hatalarına neden olan uygulamaları kaldırabilirler. Ø Güvenli Modda tüm uygulamalar ve kişisel veriler korunur.

Elektronik, Cep Telefonu, Casper, Casper Via E3 32GB Cep ...
Elektronik, Cep Telefonu, Casper, Casper Via E3 32GB Cep … (Clyde Young)

Bilgisayarınızı Ayarlar'dan, oturum açma ekranından ya da siyah veya boş ekrandan güvenli modda başlatma. Güvenli mod, tüm uygulamaları devre dışı bıraktığından, örneğin sadece Instagram uygulamasını devre dışı bırakmanız mümkün olmuyor. Tıkla, en ucuz Casper Cep Telefonu Yedek Parçaları ayağına gelsin.

Bu yazımızda Samsung Galaxy, LG, General Mobile, Casper Via, Sony ve diğer Android cihazlarda kullanabileceğiniz güvenli modun nasıl açılacağından bahseceğiz.

Telefonda karşılaştığımız ve işlem yapmamızı engelleyen uygulamaları kaldırmak için telefonu Güvenli Mod'da başlatmamız gerekir.

Casper Via E1 Gri Cep Telefonu (casper Türkiye Garantili …

Casper Via E3 32GB Cep Telefonu Mavi fiyatı | YakalaGelsin.com

Casper Vıa A3 64gb Akıllı Telefon 4gb Ram Mavi Cep …

Casper Via A3316 Cep Telefonu 6 Ay Garantili Açılmış Kutu …

Casper VIA V4 akıllı telefon | DigitAlem

Casper Cep Telefonu Teknik Servisi | Hızlı Teknik Servis™

Casper Via G1 32 GB Altın (Gold) Cep Telefonu – Casper …

CASPER VIA V6 SİYAH CEP TELEFONU (DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ …

Casper Via V8 Beyaz Cep Telefonu En Ucuz Fiyatı

Casper cep telefonu nasıl bir güvenlik sistemine sahip incelediğimizde ise arka kapakta entegre olarak bulunan parmak izi okuma sisteminin öne çıktığını görüyoruz. Böylece kaldırmak istediğimiz uygulamaları rahatlık ile kaldırabiliriz. Ø Ekranın sol alt bölümünde "Güvenli Mod" yazısı bulunur. Ø Güvenli Modda kullanıcılar, Android Sistemine herhangi bir zarar vermeden, sistem hatalarına neden olan uygulamaları kaldırabilirler. Ø Güvenli Modda tüm uygulamalar ve kişisel veriler korunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + four =

Close