Oy Kabinine Cep Telefonu Cezasi – Kulis Kocaeli

Oy Kabinine Cep Telefonu Cezasi

Oy Kabinine Cep Telefonu Cezasi. Oy verirken, kullanırken fotoğraf çekmenin cezası hakkında bilgi. Ama kullandığın oy geçerlidir. "Seçmenin; cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine girmesi yasaktır. ölümüne keyfi uygulanan yasak. sınıfa girdiğimde telefonum çaldı, cevap verdim, telefonla konuşurken pusulayı falan aldım, kabine girdim, hala konuşurken oy kullandım, çıktım. hiçbir sandık görevlisi bir şey söylemedi.

Cepten Oy Mu Vereceğiz? - Donanım Günlüğü
Cepten Oy Mu Vereceğiz? – Donanım Günlüğü (Pearl Ingram)

Seçmenler, oy pusulalarının fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşamaya devam ederken, kanun, seçmenin oy verme kabinine cep telefonu ya da herhangi bir. Oy verirken fotoğraf yada video çeken biri yakalanır ise para ve hapis cezası verilir mi? Ama kullandığın oy geçerlidir. "Seçmenin; cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine girmesi yasaktır. ölümüne keyfi uygulanan yasak. sınıfa girdiğimde telefonum çaldı, cevap verdim, telefonla konuşurken pusulayı falan aldım, kabine girdim, hala konuşurken oy kullandım, çıktım. hiçbir sandık görevlisi bir şey söylemedi.

YSK'nın yaptığı açıklamada 'Seçmenin cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy Yüksek Seçim Kurulu (YSK), il ve ilçe seçim kurulu başkanlıklarına gönderdiği yazıyla seçmenin oy verme kabinine cep telefonu, görüntü kaydedici. Özellikle son yıllardaki seçimlerde gündeme gelen cep telefonu ile oy kabinine girilip, girilemeyeceğiyle ilgili YSK'dan seçmenlere, "Oy Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler" başlığıyla bir bilgilendirme e-postası gönderildi.

Oy kabininde cep telefonu ile görüntü aldığın tespit edilirse polis çağırılıp tutanak tutulur.

YSK’dan oy kabininde cep telefonu ve fotoğraf makinesi …

Türkiye genelindeki denetimlerde 18 bin sürücüye ''cep …

Son dakika haberi! Türkiye genelindeki denetimlerde 18 bin …

Cep Telefonu Mesajı Cinayetinde 20'şer Yıl Hapis Cezası …

Trafikte Cep Telefonu Kullanmanın Cezası Nedir …

Uyanık imamdan cep telefonu cezası – Güncel haberler

Palm PVG100E Siyah Akıllı Cep Telefonu (TCL Türkiye Garantili)

Cep telefonu mesajıyla hakarete hapis cezası – Memurlar.Net

Cep telefonu kullanan öğrencilerin velilerine para cezası …

YSK'dan yapılan uyarılarda kabine cep telefonu gibi görüntü kaydeden cihazlarla girilmesinin ceza ile sonuçlanacağını açıkladı. Uzmanlar, oy kabinine cep telefonlarını sokan ve oy pusulasının fotoğraflarını sosyal medya hesaplarına paylaşan kişilere ise uyardı. "Seçmenin; cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine girmesi yasaktır. Ama kullandığın oy geçerlidir. "Seçmenin; cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine girmesi yasaktır. ölümüne keyfi uygulanan yasak. sınıfa girdiğimde telefonum çaldı, cevap verdim, telefonla konuşurken pusulayı falan aldım, kabine girdim, hala konuşurken oy kullandım, çıktım. hiçbir sandık görevlisi bir şey söylemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − one =

Close