Cep Telefonu Ile Konusma Ceza Maddesi – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Ile Konusma Ceza Maddesi

Cep Telefonu Ile Konusma Ceza Maddesi. Bu hususta detaylı bilgilere araç kullanırken cep telefonu ile konuşma cezası yazımızdan ulaşabilirsiniz. Araç sürerken trafikte cep telefonu ile konuşma cezasının kanun maddesi ve ceza maddesi nedir?

Şanlıurfa Viranşehir'de operasyonda gümrük kacağı cep ...
Şanlıurfa Viranşehir'de operasyonda gümrük kacağı cep … (Elnora Garza)

Son yıllarda artan sosyal medya kullanımı trafik kazalarının sebebi haline gelirken trafikte telefon kullanma cezası ile durumun önüne geçilmeye çalışılıyor. Sanığın, sulh ceza mahkemesinde görülmekte olan şikayetçinin taraf olmadığı bir dava dosyasına delil olmak üzere şikayetçi ile yaptığı telefon görüşmesini, şikayetçinin rızası olmaksızın kayda alarak bu kaydı mahkemeye delil olarak sunarak ifşa etmesi şeklinde gelişen eyleminde, sanığın, şikayetçi tarafından. Ancak ekte sunulu tutanakta da görüleceği üzere kural ihlalinin yapıldığı iddia edilen tarih ile tebliğat tarihi arasında uzun bir zaman bulunmaktadır.

Araç kullanmanın oluşturduğu tehditler ve ceza rakamları belli oldu.

Sanığın, sulh ceza mahkemesinde görülmekte olan şikayetçinin taraf olmadığı bir dava dosyasına delil olmak üzere şikayetçi ile yaptığı telefon görüşmesini, şikayetçinin rızası olmaksızın kayda alarak bu kaydı mahkemeye delil olarak sunarak ifşa etmesi şeklinde gelişen eyleminde, sanığın, şikayetçi tarafından.

DÜRÜST: “ARAÇ KULLANIRKEN CEP TELEFONU İLE KONUŞMANIN …

Artık trafik ceza tutanakları mobil uygulama ile de …

Cep Telefonu ile Oynayan O Sürücü Psikoteknik …

Trafikte, seyir halindeyken, araç / araba kullanırken cep …

Seyir halinde cep telefonu kullanan şoförün savunması

CEP TELEFONU İLE KONUŞANLARA TOPLAMDA 21 BİN LİRA CEZA …

Araçta cep telefonuyla konuşmayın

Cep telefonu alacaklar dikkat! Yüzde 100 zam geliyor …

Sevgilisi tarafından kılıçla öldüren kızın cep telefonu …

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ancak ekte sunulu tutanakta da görüleceği üzere kural ihlalinin yapıldığı iddia edilen tarih ile tebliğat tarihi arasında uzun bir zaman bulunmaktadır. Trafikte seyir halindeyken, araç/araba kullanırken cep telefonu ile görüşmenin, konuşmanın cezası nedir ve ne kadardır sorularının yanıtı yeni yılda cezalara yapılan zamlarla birlikte ortaya çıkmış oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + 16 =

Close