Cep Telefonu Trafik Ceza Maddesi – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Trafik Ceza Maddesi

Cep Telefonu Trafik Ceza Maddesi. Araçta cep telefonu, araç telefonu ya da benzeri bir haberleşme cihazı ile sürüş halinde görüşme yapıyorken trafik kontrole takıldığınızda, bir ceza da ödemek durumunda kalırsınız. Trafikte araç kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır.

Trafik Cezaları Cep Yakacak! İşte Yeni Cezalar
Trafik Cezaları Cep Yakacak! İşte Yeni Cezalar (Leonard Stanley)

Bu yasamın kaza oranlarında azalmaya etken Cep telefonu kullandığı için ceza alan sürücü Murat Selli de uygulamaya olumlu bakanlardan. Trafikte hareket halinde iken araç telefonu ya da cep telefonları gibi veya benzer iletişim araçlarının kullanılması yasaktır. Uygulama HGS ve OGS geçişlerindeki cezaları da bildiriyor.

Bu yasamın kaza oranlarında azalmaya etken Cep telefonu kullandığı için ceza alan sürücü Murat Selli de uygulamaya olumlu bakanlardan.

Ayrıca, aşağıdaki link de trafik ceza maddelerini ve açıklamalarını, ceza puanlarını ve güncel tutarlarını görmeniz için çok kolaylık sağlayabilecek bir kısayol.

Cep telefonu kullanan 5 bin sürücüye ceza – 6 Eylül 2019 …

Ağır cezalar getiren yeni trafik kuralları yürürlüğe girdi …

İsveç'te Araç Kullanırken ‘Cep Telefonu’ Kullananlara …

Yurt Dışında Trafik Cezaları Cep Yakıyor – Haber

Yurt dışında trafik cezaları cep yakıyor

Sürücüler dikkat: Artık cep telefonu üzerinden de ceza …

Trafik kazalarının yüzde 60'ı cep telefonu kaynaklı

Cep telefonu kullanımı trafik kazalarını arttırıyor …

Trafik Işıklarındaki Kaza Anı Cep Telefonu Kamerasına …

Araçları, kamunun rahat ve huzurunu bozacak veya kişilere zarar verecek şekilde saygısızca sürmek, araçlardan bir şey atmak veya dökmek, seyir halinde cep veya araç telefonu ile benzer haberleşme cihazlarını kullanmak. Emniyet şeridi ihlali cezası olarak rehberde herhangi bir madde bulunmasa da, bu ihlal şerit ihlali olarak Kanun teklifinde özellikle seyir halinde cep telefonu ile konuşmak, makas atmak, trafik ışıklarına. Trafikte hareket halinde iken araç telefonu ya da cep telefonları gibi veya benzer iletişim araçlarının kullanılması yasaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + eighteen =

Close