Cep Telefonu Faturasi Odenmezse Hapis Cezasi Varmi – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Faturasi Odenmezse Hapis Cezasi Varmi

Cep Telefonu Faturasi Odenmezse Hapis Cezasi Varmi. Biliyorsunuz ki toplum içerisinde icra ve hacze maruz kalmakta üzüntü verici bir durumdur. Senet Borcu Ödenmezse Hapis Cezası Var mı?

Lefkoşa ve Mağusa'da bulunan iki ayrı dosyasını da dikkate aldırdı. Emniyet Müdürlüğü tarafından verilen trafik cezaları, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından işverene kesilen cezalar idari para cezalarına örnektir. Hangi hallerde ve nasıl hapis cezası uygulanacağına değinmeden önce "çek" ve "karşılıksız çek" kavramları üzerinde durmamız konunun daha iyi anlaşılabilmesi bakımından faydalı olacaktır. Çek, bir bankaya hitaben yazılan ve ödeme emri niteliği taşıyan kıymetli.

Size de icra hukukunda ödeme emri denen , bir tebligat çıkartılmış.

Senet Borcu Ödenmezse Hapis Cezası Var mı?

Aynı avukat geçen yıl da beni arayıp borcumun olduğunu söyledi ve ben bana bunu aveanın hiçbir. Cep telefonunuzun fatura bedelini ödemediğiniz için , telefon Şirketi tarafından aleyhinize icra takibi yapılmış. yani sizi icraya vermişler. Yukarıda bahsettiğimiz avukatla uzlaşma olayında eğer ödeme gücünüz yoksa ve ne olursa olsun ödeyemeyecekseniz uzlaşmaya gitmeyin. Çünkü avukat size taahhütname imzalatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 9 =

Close