Cep Telefonu Ahizeden Ses Gelmiyor – Kulis Kocaeli

Cep Telefonu Ahizeden Ses Gelmiyor

Cep Telefonu Ahizeden Ses Gelmiyor. Cep Telefon Tamiri Kargo İle Gönderim. Ahize girişi toz, kir ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanmış olabilir. iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor; iPhone cep telefonundan ses gelmediğinden son dönemde fazlaca şikayet olduğunu söylemek yanlış olmaz. iPhone telefonları için kronik bir sorun haline gelen bu durum, özellikle telefonlarda sesli iletişimi engelliyor ve zor bir süreç sunuyor.

Turkcell T60 Cep Telefonu ( Ses Ve Gulumseme Ile Selfie ...
Turkcell T60 Cep Telefonu ( Ses Ve Gulumseme Ile Selfie … (Henrietta Simmons)

Ahize girişi toz, kir ve benzeri partiküller sebebi ile tıkanmış olabilir. iPhone Ahizeden Ses Gelmiyor; iPhone cep telefonundan ses gelmediğinden son dönemde fazlaca şikayet olduğunu söylemek yanlış olmaz. iPhone telefonları için kronik bir sorun haline gelen bu durum, özellikle telefonlarda sesli iletişimi engelliyor ve zor bir süreç sunuyor. Daha sonra dönüşte ahizeden ses gelmediğini fark ettim. LG marka cep telefonlarının ahizesinden yani mikrofonundan ses gelmemesi sıklıkla yaşanan donanım sorunları arasında gelmektedir.

Son zamanlarda kulaklık sesi çok azaldı.

Ahizenin içerisi aşırı derecede tozlanmış ya da oksitlenmiş olabilir. > Telefonun yere düşmesiyle ahize telleri kopmuş olabilir. > Telefonun ahizesinden ses gelmiyor ise bunun en önemli nedenleri arasında ahizede toz birikmesi yer alır.

Masrafsız ses kaydı | Telefon ile ses kaydetmek | Cep …

Pirinç Montaj Çoğaltıcı/Adaptör 1/4 "Hortum Diken x 1/4 …

2 Adet Cep Telefonu Kulaklık Anahtarı Adaptörü 3.5mm Erkek …

Konuşurken Ses Değiştiren Bay Bayan Cep Telefonu Minicik …

iPhone Konuşurken Ahizeden Ses Gelmiyor | Cep Market™

Cep Telefon Kamera Uyumlu Hd Ses Yaka Mikrofonu 3.5mm Aux …

Toptan Kulaklık & kulaklık – 3 page > IndirimSiparis.co

Orijinal xiaomi anc kulaklık mic ile hibrid tipi-c spor …

CEP TELEFONU SES YÜKSELTİCİ / PHONE VOICE AMPLIFIER …

Aramada karşı tarafın sesini tam duyamıyorum diyenlerdenseniz bu sayfa tam size göre. Eğer telefonunuzdan çok az ses geliyor ise hoparlör bölümlerinde pamuklanma olmuş olabilir. Telefon çaldığında veya metin alırken ses yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 7 =

Close